Кур'єри закінчились. Glovo «впав» через 15 хвилин після відкриття McDonald’s

20 вересня, 11:19
Ресторан McDonald’s на станції метро Позняки (Фото:ПОХ — Позняки Осокорки Харківський via Facebook)

Ресторан McDonald’s на станції метро Позняки (Фото:ПОХ — Позняки Осокорки Харківський via Facebook)

Сервіс доставки Glovo припинив працювати за 15 хвилин після відкриття McDonald’s.

У сервісі доставки Glovo закінчилися кур'єри через 15 хвилин після відкриття McDonald's у Києві. На це звернуло увагу видання Хмарочос.

Зазначається, що через великий попит програма перестала показувати меню ресторану. Також є труднощі із замовленнями з ресторану.

Відео дня

Як зазначає видання, напередодні генеральний менеджер Glovo в Україні Євген Трішин заявляв, що навантаження на сервіс буде дуже високим, адже ресторани спочатку працюватимуть лише на доставку з Glovo.

Доповнено. Як зазначили у Glovo у коментарі НВ Бізнес, у компанії розуміли, що перезапуском McDonald's навантаження на сервіс буде дуже високим, адже ресторани спочатку працюватимуть лише на доставку з Glovo, а фізичні продажі, як і McDrive, будуть недоступні.

«У зв'язку з великим попитом саме на продукцію McDonald's послуга замовлення може бути тимчасово недоступна в конкретному ресторані або в додатку. Зараз наш партнер робить все можливе, щоб страви якнайшвидше знову з'явилися», - додали в Glovo.

Також у компанії заявили, що з початку осені активно збільшують кількість кур'єрів.

Ресторани мережі McDonald's відновили роботу в Києві з 20 вересня . Поки що працюють лише три ресторани мережі і лише на доставку через Glovo.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо НВ
X