Планують експансію. Glovo витратить 7 млн євро на розвиток мережі дарксторів в Україні

13 жовтня 2021, 19:19

Компанія Glovo інвестує 7 млн євро в розвиток в Україні своєї мережі магазинів без покупців Glovo Express. До кінця року в Україні буде працювати 21 такий даркстор.

Сервіс кур'єрської доставки Glovo інвестує 7 млн євро в розвиток мережі дарксторів (мікрофулфілмент центрів) - магазин без покупців, передає Інтерфакс-Україна.

Як зазначає агентство, до кінця 2021 року компанія планує запустити ще сім локацій Glovo Express в найбільших містах України. На цей час таких центрів в Україні налічується 14. Вони працюють в Києві, Харкові, Дніпрі, Одесі та Львові.

Відео дня

Зазначені засіб компанія планує витратити насамперед на реновацію і оренду приміщень.

На сьогодні запущені в столиці локації Glovo Express покривають близько 60% площі міста, компанія планує наростити покриття у всіх містах, де працюють такі центри, до 80%.

«Ми розподіляємо інвестиції на кілька етапів. Перший - це запуск 21 локацій Glovo Express для відпрацювання робочої моделі. На другому етапі ми плануємо збільшувати кількість мікрофулфілмент центрів, і заключний - це достатнє покриття в містах для реалізації доставки за 15 хвилин », - зазначив генеральний менеджер Glovo в Східній Європі і Центральній Азії Дмитро Расновський.

Відзначається, що за даними компанії зараз найбільшу кількість замовлень в категорії Glovo Express доводиться на вечір, а чек в середньому становить 230 грн.

За словами Расновского, попит в Glovo Express зростає щотижня на 30%, а дві локації вже отримують стабільно від 150 замовлень в день.

Нагадаємо, що перший даркстор в Україні компанія Glovo запустила в липні цього року в Києві. У дарксторах компанії представлені товари наступних категорій: бакалія, солодощі і снеки, фрукти і овочі, м'ясо і ковбасні вироби, риба і морепродукти, молочні продукти і яйця, товари для дітей, безалкогольні та алкогольні напої, тютюнові вироби, товари для тварин і засоби для особистої гігієни.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо NV
X