Glovo, Bolt і інші. Чотири сервіси доставки створюють платформу з регулювання роботи сервісів в Європі

9 червня 2021, 20:15

Європейські сервіси доставки Glovo, Delivery Hero, Bolt і Wolt планують створити платформу для регулювання роботи сервісів доставки в Європі.

Сервіси кур'єрської доставки Glovo, Delivery Hero, Bolt і Wolt оголосили про початок співпраці з метою створення проєкту з регулювання роботи сервісів доставки в Європі. Про це йдеться в  повідомленні Glovo.

Відео дня

Передбачається, що проект під назвою Європейська мета буде містити обов'язки і рекомендації для урядів щодо регулювання роботи сервісів доставки. Також він передбачає розробку платформи з описом особливих норм і обов'язків сервісів доставки для їх успішного функціонування.

"Ми взяли на себе ініціативу створити проект Європейська Мета для того, щоб розробити кращу систему роботи сервісів. Разом з Bolt, Wolt і Delivery Hero ми пропонуємо відповідне регулювання трудових відносин та соціальних гарантій для всіх учасників платформ сервісів доставки, незалежно від їх типу зайнятості", - зазначив співзасновник компанії Glovo Саша Мішо.

Також повідомляється, що засновники Glovo, Delivery Hero, Bolt і Wolt планують створити Кодексу поведінки і збірник кращих корпоративних і нормативних практик для регулювання економічних умов роботи сервісів. Такі документи компанії хочуть розробити до 1 вересня 2021 року.

Delivery Hero - це лідируючий сервіс доставки в світі, оперує приблизно в 50 країнах Азії, Європи, Латинської Америки, Близького Сходу та Північної Африки.

Компанія Wolt займається доставкою їжі з ресторанів, продуктів з магазинів і продуктів з супермаркетів, і була створена Міккі Куусі в 2014 році в місті Гельсінкі. Зараз сервіс працює в більш ніж 180 містах в 23 країнах, співпрацює з 45 000 ресторанами і ритейлерами.

Раніше Glovo оголосила про покупку сервісів європейської служби доставки їжі в шести країнах.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо НВ
X