Главі Держгеокадастру намагалися дати $170 тисяч хабаря

9 грудня 2020, 17:27

Главу Держгеокадастру намагалися підкупити заради наказів про виділення земельних ділянок підставним особам.

Співробітники СБУ і детективи НАБУ під процесуальним керівництвом затримали керівника обласного підрозділу Держгеокадастру і його посередника при спробі дати хабар чолі відомства Роману Лещенко.

Відео дня

Про це повідомляє прес-служба НАБУ.

«НАБУ і ГУ БКОЗ СБУ під процесуальним керівництвом САП затримали" на гарячому "двох осіб, які кількома траншами надали $52 тис. неправомірної вигоди голові Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру», - йдеться в повідомленні відомства.

Передбачалося, що загальна сума неправомірної вигоди складе $170 тисяч. Кошти призначались як винагороду за видачу наказів про виділення земельних ділянок підставним особам, уточнюють в НАБУ.

«За даними слідства, першу частину неправомірної вигоди в розмірі $26,9 тис чолі Держгеокадастру передали в листопаді 2020 року. Особи викрито 9 грудня 2020 під час передачі другого траншу неправомірної вигоди в розмірі $25 тис", - йдеться в повідомленні НАБУ.

Слідство вважає, що один із затриманих може бути пов'язаний з компаніями, які надають послуги Держгеокадастру на проведення робіт з державної інвентаризації земель на територіях багатьох областей України в 2020 році.

НАБУ продовжує слідчі дії і перевіряє на причетність до корупційної схеми і інші особи.

Нагадаємо, що Держгеокадастр закриє обласні управління в найближчі два місяці.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо НВ
X