Глава Uber пішов у відставку з поста гендиректора компанії

21 червня 2017, 11:34
Глава сервісу замовлення таксі Uber Тревіс Каланік у вівторок, 20 червня, пішов у відставку з поста гендиректора компанії, повідомляє The New York Times

За даними джерел видання, п'ять найбільших акціонерів Uber зажадали від Каланіка негайно піти у відставку. Свою вимогу інвестори відправили Каланіку, в письмовому вигляді, коли той перебував у Чикаго, взявши безстрокову відпустку.

Відео дня

Після консультації з одним з членів ради правління, 40-річний Каланік погодився з вимогою інвесторів, однак, при цьому, він залишиться в раді директорів Uber.

"Я люблю Uber найбільше на світі, і в цей важкий момент в моєму особистому житті я прийняв вимогу інвесторів піти зі свого поста, щоб компанія могла і надалі розвиватися, а не відволікатися на конфлікти", - написав Каланік в своїй заяві.

На початку червня в компанії заявили, що за підсумками кварталу Uber зазнав збитків на суму 708 мільйонів доларів.

13 червня компанію покинув головний директор з розвитку бізнесу Uber Technologies Inc. Еміль Майкл.

Також Uber звільнив більше 20 осіб за результатами розслідування справи щодо домагань, про які повідомляли співробітниці компанії.

Наприкінці травня на водосховищі Пайн-Флет-Лейк в Каліфорнії розбився човен з батьками Каланіка - мати бізнесмена загинула на місці, батько отримав поранення середнього ступеня тяжкості і був доставлений в лікарню.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X