«Вона змінить все». Голова Twitter прогнозує гіперінфляцію в світі

25 жовтня 2021, 13:03

Голова Twitter Джек Дорсі вважає, що США та іншим країнам світу загрожує гіперінфляція.

Про це він написав у Twitter.

"Гіперінфляція змінить все. Це вже відбувається", - зазначив Дорсі.

Відповідаючи на коментар про те, що в Нігерії інфляція зараз становить 16%, Дорсі написав, що "скоро так буде і в США, а значить і у всьому світі".

Відео дня

Останнім часом побоювання інвесторів з приводу інфляції посилилися. Споживчі ціни (індекс CPI) в США у вересні зросли на 5,4% щодо того ж місяця минулого року, свідчать дані міністерства праці країни.

Міністр фінансів США Джанет Йеллен не очікує, що інфляція в країні повернеться до нормального рівня раніше другого півріччя наступного року, проте не вважає, що США втрачають контроль над інфляцією. "Американці давно не бачили такої інфляції, як зараз. Але коли ми повернемося до нормального життя, можна очікувати, що це закінчиться", - заявила Йеллен в недавньому інтерв'ю CNN.

На тлі посилення побоювань з приводу інфляції курс біткоїна 20 жовтня оновив історичний максимум. Він досягав $66 974 за монету. У JPMorgan Chase & Co. відзначили, що головна причина - побоювання з приводу інфляції. Частина інвесторів вважає, що криптовалюта краще захищає від знецінення, ніж золото, тому можна очікувати подальшого зростання курсу біткоїна в цьому році.

Показати ще новини
Радіо NV
X