Акції зростають. Президент Toshiba подав у відставку на тлі пропозиції щодо купівлі компанії

14 квітня 2021, 13:42

Глава Toshiba Нобуакі Куруматані подав у відставку на тлі пропозиції про придбання компанії. В останні кілька років Toshiba переживає кризу.

Глава Toshiba Нобуакі Куруматані подав у відставку в середу на тлі конфлікту навколо пропозиції фонду CVC Capital Partners про викуп японської компанії за $20 млрд, передає Reuters.

Відео дня

Раніше Куруматані керував азіатським підрозділом цієї компанії.

За словами джерел агентства, пропозицію CVC про купівлю Toshiba і збереження нинішнього керівництва було сприйнято як мета захистити Куруматані від акціонерів-активістів, які домоглися проведення незалежного розслідування звинувачень.

Також розбіжності виникли через звинувачення в тому, що перед зборами акціонерів на інвесторів чинили тиск з метою підтримати бажані кандидатури до ради директорів.

Зазначається, що Toshiba розгляне можливість створення незалежного комітету зовнішніх директорів після отримання офіційної пропозиції про придбання від CVC.

Компанію тимчасово очолить Сатоши Цунакава, який керував Toshiba до Куруматані. Зазначається, що Цукунава в хороших стосунках з інвесторами, які домоглися зміщення Куруматані з позиції президента. Новий керівник Toshiba заявив, що компанії необхідно відновити довіру інвесторів. Також він додав, що не має наміру довго керувати компанією.

Акції Toshiba зросли на 6% на тлі новин про відставку Нобуаки Куруматані і пропозиції з боку фонду KKR & Co і канадської інвестокомпаніі Brookfield про купівлю японської компанії.

В останні кілька років японська корпорація Toshiba переживає серйозну кризу, пов’язану з підробкою фінансової звітності в 2015 році і банкрутством американського підрозділу компанії в 2017-му.

Редактор: Люба Балашова

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X