«Це неприйнятно». Глава Robinhood на слуханнях в Конгресі вибачився за призупинення торгів акціями GameStop

19 лютого 2021, 09:49

Глава торгової платформи Robinhood Влад Тенев на слуханнях в Конгресі США вибачився за призупинення торгів акціями GameStop і ряду інших компаній, коли вони різко дорожчали в минулому місяці.

Як пише BBC, Тенев назвав «пеприйнятною» ситуацію, коли торгова платформа, яка користується популярністю серед звичайних інвесторів, обмежила торги гарячими акціями через нові фінансові вимоги, з якими вона зіткнулася в результаті сплеску кількості здійснюваних клієнтами угод.

Відео дня

«Ми робимо все можливе, щоб цього більше не повторилося», - сказав він.

Деякі члени Конгресу заявили на слуханнях, що ця ситуація викликає обурення і питання з приводу справедливості на фінансових ринках.

«Багато американців вважають, що система налаштована проти них, і, не дивлячись ні на що, Уолл-Стріт завжди перемагає», - сказала конгресвумен Максін Уотерс, яка очолює комітет Палати представників з фінансових послуг, що проводив слухання.

Тенев підкреслив, що торгова платформа Robinhood швидко залучила гроші, що допоможе їй уникнути подібних ситуацій в майбутньому.

«Я шкодую про те, що трапилося. Я прошу вибачення. Я не буду стверджувати, що Robinhood зробив все ідеально, і що ми не робили помилок в минулому, але я беру на себе зобов'язання, що ми станемо краще», - заявив глава Robinhood.

Нагадаємо, що інвестори-любителі з Reddit на кілька днів зробили акції американської мережі магазинів GameStop найпопулярнішими в світі. Така ситуація склалася через те, що користувачі форуму Wall Street Bets на Reddit вирішили вийти на «війну» з хедж-фондами, які ставили на пониження акцій компанії. В результаті хедж-фонди зазнали великих збитків за короткими позиціями в GameStop.

Щоб охолодити ситуацію, Reddit тимчасово обмежив доступ до форуму Wall Street Bets. Robinhood і інші брокери на деякий час обмежили торги акціями GameStop і ряду інших компаній.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X