Глава Приватбанку розповів, що буде з сервісом Приват24

22 грудня 2016, 15:27
Голова правління націоналізованого Приватбанку Олександр Шлапак упевнений, що зміна власника фінустанови ніяк не позначиться на роботі сервісу електронних платежів Приват24, повідомляє Інтерфакс-Україна

"Буде працювати, анітрохи в цьому не сумніваюся. Будемо вести переговори з тими, хто має права власності на цей продукт. Немає жодних сумнівів: у нас підписані довгострокові контракти, і якщо ми будемо виконувати свої зобов'язання, то продукт нікуди не дінеться. Він буде працювати в Приватбанку обов'язково", - сказав Шлапак.

Відео дня

За його словами, нове керівництво банку залишило на робочих місцях всіх IT-фахівців, які займалися розробкою і підтримкою всіх технологічних рішень у сфері електронних платежів.

Шлапак також повідомив, що, коли формувалася команда, він наполягав на тому, щоб у нове правління увійшли працівники існуючого банку. "Хоча були різні думки", - уточнив він.

При цьому, зазначив голова правління, в нову команду увійшли представники, в першу чергу, IT-бізнесу, а два працівника банку - керівники департаментів - стали новими членами правління.

Він також додав, що після новорічних свят правління заслухає нову стратегію розвитку банку.

Раніше глава Національного банку України Валерія Гонтарева заявила, що не знає, як буде працювати система електронних платежів Приват24 після націоналізації Приватбанку.

Повідомлялося також, що заступник голови правління банку Олег Гороховський заявляв, що онлайн-сервіси банку, а також система Приват24 перейшли у власність держави.

Пізніше міністр фінансів України Олександр Данилюк заявив, що система електронного обслуговування клієнтів націоналізованого Приватбанку Приват24 буде працювати після переходу банку у власність держави.

Нагадаємо, на засіданні в неділю, 18 грудня, Кабінет міністрів підтримав пропозицію Національного банку України (НБУ) і Ради фінансової стабільності про перехід 100% Приватбанку у власність держави.

Показати ще новини
Радіо НВ
X