Очільник Pfizer продав акції компанії на $5,6 млн після того, як вони здорожчали на фоні новин про вакцину

12 листопада 2020, 13:05

Глава фармацевтичної компанії Pfizer Альберт Бурла продав акції компанії на $ 5,6 млн після стрибка їх ціни на тлі новин про успіх вакцини від COVID-19.

Головний виконавчий директор Pfizer Inc Альберт Бурла 9 листопада продав акції компанії, що подорожчали на новинах про вакцину від COVID-19 на $5,6 млн, повідомляє Інтерфакс-Україна.

Відео дня

У понеділок, після оголошення про успішне випробування вакцини від коронавірусу, розробленої Pfizer спільно з німецькою BioNTech, акції американської фармкомпанії зросли в ціні на 15%.

У цей день Бурла продав 132,508 тис. акцій компанії - понад 60% свого пакета — за ціною $ 41,94 за папір. Про це йдеться в документах, направлених Pfizer в Комісію з цінних паперів і бірж (SEC) США. За підсумками торгів в середу, 11 листопада, вартість акцій компанії знизилася до $38,52.

У компанії зазначили, що продаж акцій главою компанії, авторизований ще в лютому і підтверджений в серпні, був частиною плану, підготовленого відповідно до вимог SEC для інсайдерів компаній, які торгуються на біржі. Такі плани дають можливість інсайдерам продавати акції на заздалегідь визначених умовах.

Зазначається, що ціна і обсяг продажу акцій були визначені ще в лютому. Після продажу акцій Бурла володіє пакетом паперів, вартість якого перевищує його зарплату приблизно в дев’ять разів. Повідомляється, що свої папери продали ще кілька топ-менеджерів фармкомпанії.

Нагадаємо, що 9 листопада американська фармацевтична компанія Pfizer і німецьке біотехнологічне підприємство BioNTech підтвердили, що їхня нова вакцина від коронавірусу запобігла 90% випадків зараження в дослідженні з десятками тисяч добровольців.

Редактор: Люба Балашова

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X