Глава Нафтогазу заявив про рішення до кінця року віддавати свою зарплату на благодійність

28 січня 2019, 23:52

Глава НАК Нафтогаз України Андрій Коболєв заявив про своє рішення перераховувати на благодійність всі доходи, які він буде отримувати в компанії, з лютого до кінця поточного року.

Коболєв пояснив своє рішення тим, що тема його зарплати і премій стала політичною, і "багато політиків-популістів стали її використовувати як інструмент дискредитації реформ і для підвищення власного рейтингу у рік подвійних виборів".

Відео дня

"Результатом надмірної політизації цього питання стала нещодавна спроба уряду втрутитись в питання, які за законом є виключною прерогативою наглядової ради, по суті ставлячи під сумнів всю реформу корпоративного управління державних компаній", - написав глава Нафтогазу в Facebook.

Коболєв зазначив, що отримані в Нафтогазі доходи буде направляти в рівних пропорціях трьом організаціям, яким довіряє - Народний тил на підтримку сім'ям загиблих воїнів, Повернись живим на підтримку армії і Таблеточки на допомогу дітям з онкологічними захворюваннями. Коболєв зобов'язався звітувати про це щомісяця і залишив за собою право змінювати цей перелік і пропорцію розподілу коштів.

Він також зазначив, що вимагати від інших керівників держкомпаній відмовитися від зарплати було б несправедливо.

"Я дійсно отримав значну суму бонусу після стягнення з Газпрому 2.1 млрд. дол. США на користь Нафтогазу. Тому вважаю, що можу собі це дозволити", - написав Коболєв.

Показати ще новини
Радіо NV
X