Глава Нафтогазу: Росія може припинити транзит газу через Україну в 2020 році

18 січня 2019, 10:32

Глава правління Нафтогазу України Андрій Коболєв заявив, що російська сторона може припинити транзит газу через Україну на початку 2020 року.

На думку Коболєва, на тристоронніх газових переговорах про умови транзиту через Україну і імпорту Україною російського газу після 2019 року РФ буде тягнути час до завершення президентських і парламентських виборів в Україні та за відсутності нових договорів може припинити транзит, повідомляє Інтерфакс-Україна.

Відео дня

"Моя думка - вони тягнуть час до завершення політичного процесу", - сказав він.

Коболєв зазначив, що за умови ведення переговорів про нові контракти протягом усього 2019 роки часу для їх укладення після парламентських виборів буде достатньо, проте варіант припинення транзиту все одно можливий.

"Чи є ймовірність, що Газпром відмовиться (від підписання нових контрактів - ред.) І буде намагатися увійти в період 2020 роки без контракту? - Так, таке вже було. Чи може він відключити транзит? - Може ... Це було двічі зроблено: 2006 і 2009 роки. Обидва рази в січні, створюючи шалений тиск як на Європу, так і на Україну", - зазначив він.

Показати ще новини
Радіо NV
X