Глава Нафтогазу літав до Лондона заручитися підтримкою Сороса - ЗМІ

6 листопада 2017, 18:17
Глава правління Національної акціонерної компанії Нафтогаз України Андрій Коболєв їздив у відрядження до Лондона для обговорення з Джорджем Cоросом питань енергетичної безпеки та реформування Нафтогазу, а з керівництвом компанії Gasunie - питань партнерства в управлінні газотранспортною системою України

Про це йдеться в підписаному Коболєвим наказі Нафтогазу про відрядження з 1 по 4 листопада , текст якого мають Українські новини.

Крім переговорів в Лондоні, Коболєв літав до Німеччини (в Мюнхен), де в зустрівся з керівництвом компанії Ferrostaal для обговорення реалізації проекту модернізації частини газотранспортної системи України (ГТС).

Відео дня

Спільно з Коболєвим Лондон з 2 по 3 листопада мав відвідати головний комерційний директор Нафтогазу Юрій Вітренко.

Gasunie - нідерландська газотранспортна компанія, що належить на 100% державі. Крім Нідерландів компанія працює також в Німеччині.

Gasunie володіє 9% в Nord Stream AG - компанії, яка управляє Північним потоком, газопроводом, що з'єднує по дну Північного моря Росію і Німеччину.

Нагадаємо, недавно Нафтогаз заявив про втрату монополії на газовому ринку України. Щоб підтвердити або спростувати цей статус Нафтогаз вирішив звернутися до регулятора з проханням про проведення відповідної перевірки.

Показати ще новини
Радіо NV
X