Глава Міненерговугілля пояснив, коли Україна зможе відновити постачання електроенергії до ОРЛО

25 квітня 2017, 22:08
Україна відновить постачання електроенергії на непідконтрольні території Луганської області, якщо борг погасять, заявив міністр енергетики та вугільної промисловості України Ігор Насалик

"Всі підприємства, які були зареєстровані на неконтрольованій території Луганської області та були українські, були повністю націоналізовані. Оплата за останні два місяці в енергоринок склала нуль. Тому відключення – це не рішення Кабміну", - пояснив рішення Насалик в ефірі телеканалу 112, передає Інтерфакс-Україна.

Відео дня

Він зазначив, що Україна по перетокам передавала на непідконтрольну Києву територію Луганської області 4,5 млн кВт на добу, які не оплачувалися.

Що стосується енергопостачання Донецької області, то, за словами міністра, там боргові зобов'язання перед контрольованою територією в десятки разів менше, ніж між неконтрольованої і контрольованої території Луганської області, тому, і там наразі там поставки зберігаються.

Нагадаємо, 25 квітня Національна енергетична компанія Укренерго припинила подачу електроенергії на територію ОРЛО.

Пізніше стало відомо, що Україна вивчає питання припинення перетоків електроенергії на неконтрольовану територію Донецької області слідом за припиненням перетікань на неконтрольовану частину Луганської області.

У результаті Москва заявила, що РФ почне постачання електроенергії на територію ОРЛО.

Показати ще новини
Радіо НВ
X