Очільник київської підземки анонсував відкриття двох нових станцій

23 червня 2017, 13:00
До кінця 2019 року в Києві відкриють дві нові станції метро

Про це заявив керівник Київського метрополітену Віктор Брагінський в інтерв'ю порталу ЦТС.

"Зараз у нас в пріоритеті Виноградар. Цього року закінчуємо проектування і плануємо до кінця 2019 роки запустити дві станції - Мостицьку та Проспект Правди. За показниками ділянка буде з великим пасажиропотоком - близько 60 тисяч людей на добу", - заявив Брагінський.

Відео дня

За його словами, Київ також зацікавлений в реалізації проекту метро на Троєщину.

"Ми вже зробили крок вперед - Київ недавно підписав меморандум з компанією China Railway International Group. Зараз фахівці з китайської сторони спільно з нашими представниками опрацьовуватимуть технічну сторону питання, робити попереднє ТЕО. Після їх укладення можна буде говорити про терміни і реалізації", - сказав Брагінський.

А от відкриття станції Львівська брама залежить не від Київського метрополітену.

"На жаль, відкриття цієї станції залежить не від метрополітену - місто провело інвестиційний конкурс ще у 2006 році, і інвестор взяв на себе зобов'язання з будівництва частини входу і виходу зі станції. КМДА повинна прийняти рішення про подальші відносини з інвестором", - сказав він.

Нагадаємо, що Київська міська державна адміністрація (КМДА) домовилася з китайською компанією China Railway International Group (CRIG) про будівництво Подільсько-Вигурівської лінії метрополітену на житловий масив Вигурівщина-Троєщина.

Подільсько-Вигурівська лінія метрополітену буде складатися з 14 станцій, 3 пересадочних вузлів і 1 електродепо. Будівництво лінії буде здійснюватися в 2 черги, кожна з яких триватиме 3-4 роки.

Показати ще новини
Радіо NV
X