Може дорого обійтись. Глава J.P. Morgan Джеймс Даймон вибачився за жарт про Компартію Китаю

25 листопада 2021, 09:57

Джеймс Даймон, виконавчий директор JP Morgan Chase, заявив, що шкодує про жарт про Комуністичну партію Китаю, який може негативно вплинути на бізнес фінансового холдингу в цій країні.

У вівторок Даймон сказав, що J.P. Morgan Chase протримається у Китаї довше, ніж Комуністична партія. Він також зазначив, що не міг би так пожартувати у Китаї і додав, що "вони, ймовірно, все одно слухають". Глава J.P. Morgan Chase пожартував про Комуністичну партію Китаю менше ніж через тиждень після несподіваного одноденного візиту до Гонконгу.

Відео дня

Пізніше Даймон заявив, що шкодує про сказане і хотів лише «підкреслити силу» банку, пише ВВС.

«Я шкодую про свій недавній коментар, тому що неправильно жартувати чи очорнювати будь-яку групу людей, чи то країна, чи її керівництво, чи будь-яка частина суспільства та культури», - зазначив він.

J.P. Morgan працює в Китаї з 1921 року, тобто з того ж року, коли було засновано Комуністичну партію. У фінансовому холдингу називають зростання економіки Китаю однією з найбільших можливостей для банку та його клієнтів.

Раніше цього року JP Morgan отримав від китайських регулюючих органів дозвіл на управління в Китаї інвестиційним банком, що повністю належить йому.

Показати ще новини
Радіо NV
X