«Будуть тривалі зрушення». Гендиректор Google розповів про роботу в умовах пандемії і світ після коронавірусу

25 травня 2020, 09:37

Гендиректор Alphabet і Google Сундар Пічаї вважає, що пандемія коронавірусу призведе до довгострокових змін в світі.

Про це він сказав в інтерв'ю Wired.

«Чим довше це триває, тим тривалішим буде вплив. Будуть тривалі зміни у всіх областях, які торкнеться вірус», - зазначив Пічаї.

Він додав, що лікарня в Стенфорді зараз набагато частіше допомагає пацієнтам на відстані (телемедицина). На думку Пічаї, після завершення пандемії лікарня продовжить активно надавати медичну допомогу на відстані. Проте, людям потрібен «спільний досвід».

Відео дня

«Чи захочуть люди повернутися на музичні концерти? Думаю, що так. Чи захочуть вони повернутися на стадіони і подивитися спортивні змагання? Я абсолютно в цьому впевнений. Але думаю, що будуть тривалі зрушення», - сказав гендиректор Google.

За його словами, з початку пандемії Google і Alphabet постаралися якомога швидше перевести співробітників на віддалену роботу. Керівництво Google попередило співробітників, що віддалений режим роботи, швидше за все, буде продовжено до кінця року.

«Я не думаю, що ми збираємося вийти з цього і повернутися туди, де ми були до того, як все це почалося. Тому я очікую, що ми адаптуємося, але поки рано говорити, наскільки», - зазначив Пічаї.

Раніше повідомлялося, що американська компанія Facebook планує перевести на віддалену роботу половину співробітників в найближчі 5-10 років.

Показати ще новини
Радіо НВ
X