Співробітники повернуться в офіси, але формат роботи буде гібридним — CEO BlaBlaCar

7 жовтня 2021, 15:11

Глава платформи для поїздок BlaBlaCar Ніколя Брюссон прогнозує, що після завершення пандемії коронавірусу формат роботи буде гібридним.

Про це він сказав в ході Київського міжнародного економічного форуму.

«Людям потрібна гнучкість. Якщо ви подивитеся на розробників, інженерів, на всіх, особливо на молоде покоління, вони хочуть більшої гнучкості», - зазначив він.

Відео дня

Брюссон додав, що компаніям необхідно з розумом підходити до вимірювання результативності в умовах віддаленої роботи, оскільки прямих контактів значно менше, проте зараз для цього існує безліч інструментів.

«У нас було багато гнучкості і до COVID, люди могли працювати два дні в тиждень з дому. COVID прискорив цей тренд. Найцікавіше, що повноцінна робота з дому під час COVID для нас не була травматичною. Це сталося досить природно, тому що ми вже це робили», - заявив глава BlaBlaCar.

На його думку, в умовах віддаленої роботи необхідно «переосмислити свій офісний простір». Брюссон не вірить, що офіси зникнуть, тому що вони потрібні для спільної роботи, мозкових штурмів і невимушених розмов.

«З іншого боку, якщо ви скажете: "Ні, я збираюся  повернути всіх в офіс", принаймні в моєму світі, ви не зможете наймати, шукати таланти. Це не працює. Вам потрібно адаптуватися і мати цю гнучку модель», - додав він.

Показати ще новини
Радіо NV
X