Очільник Автомобільних доріг України подав у відставку

2 червня 2017, 14:45
Виконуючий обов'язки голови правління ДАК Автомобільні дороги України Артем Гриненко 29 травня звільнився за власним бажанням

"Сьогодні я залишив свою посаду. Іноді, щоб відчинити наступні двері треба закрити попередні", - повідомив Гриненко на своїй Facebook-сторінці.

За словами Гриненка, він зі своєю командою "почали нову еру" компанії, а також "відкрили нову сторінку в сфері обслуговування доріг".

Відео дня

"Робота, яку ми провели, багато що змінить у майбутньому. Ця реформа не одного дня. Впевнений, що наші напрацювання дійсно стануть рушійною силою у перероджені галузі", - зазначив Гриненко.

Гриненко виконував обов'язки керівника компанії з 15 грудня 2016 року.


Засновником ДАК Автомобільні дороги України є держава в особі Укравтодору. Одним з головних завдань компанії є виконання робіт з експлуатаційного утримання автодоріг загального користування державного і місцевого значення довжиною 170 тис. км. Компанія також виконує роботи по ремонту автомобільних доріг, мостів, інших штучних споруд та елементів облаштування. До складу компанії входять 33 дочірніх підприємства, які діють у всіх областях України.

Показати ще новини
Радіо NV
X