Це бета-версія нового сайту Нового Времени. Надсилайте свої зауваження на адресу newsite@nv.ua

Глава Apple відреагував на багатомільярдний штраф від Єврокомісії

30 серпня 2016, 21:21
1614
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Тім Кук сподівається, що рішення ЄК буде скасовано

Глава компанії Apple Тім Кук опублікував відкритий лист, в якому розкритикував рішення Єврокомісії про те, що Ірландія повинна зажадати від компанії доплати податків у розмірі €13 мільярдів

У своєму листі, який оприлюднено на офіційному сайті Apple, Кук заявляє, що Єврокомісія намагається "переписати історію" компанії, а також "замінити податкове законодавство Ірландії думкою комісії про те, яким це законодавство повинно бути".

"Ми опинилися в дивній ситуації: нас зобов'язали платити додаткові податки уряду країни, яка офіційно визнає, що ми нічого їй не винні", - зазначає Кук.

Він також висловив надію на те, що Єврокомісія перегляне своє рішення, нагадавши, що Ірландія вже заявила про готовність його опротестувати, додавши, що Apple вчинить так само.

Глава корпорація впевнений, що рішення Єврокомісії негативно позначиться і на інвестиціях, які надходять в Європу, і на створенні нових робочих місць.

Раніше повідомлялося, що Європейська комісія стягнула з корпорації Apple 13 млрд євро на користь Ірландії,

У Єврокомісії заявили, що штраф є компенсацією втрат, які понесла економіка Ірландії зазнала через недонарахованих IT-компанією податків.

Головне

article_img
Власник 112 Україна продав канал нардепу Козаку

Приєднуйтесь до нашого каналу в Telegram

Найцікавіші статті та добірка важливих новин щовечора

Підписатися