Глав Google, Facebook і Twitter викликали в Сенат США

19 жовтня 2020, 11:39

Торговий комітет Сенату США хоче 28 жовтня заслухати голів Facebook, Google і Twitter Марка Цукерберга, Сундара Пічаї і Джека Дорсі.

Про це повідомляється на сайті комітету.

Цукерберг, Пічаї і Дорсі відповідатимуть на питання про те, як вони модерують контент на своїх платформах.

Комітет проведе слухання з приводу того, чи не застаріла стаття 230 Акту про дотримання пристойності в інтернеті (прийнятий в 1996 році), яка захищає інтернет-платформи від відповідальності за користувацький контент. Республіканці вважають, що технологічні компанії прикриваються цією статтею для цензури консервативних поглядів.

Відео дня

Також члени Сенату розглянуть законодавчі пропозиції щодо модернізації Акту про дотримання пристойності в інтернеті, підвищення прозорості та відповідальності технологічних гігантів за їх методи модерації контенту.

Нагадаємо, що в кінці липня глави Amazon, Facebook, Apple і Google більше п'яти годин відповідали на питання вороже налаштованих конгресменів на слуханнях юридичного комітету Конгресу США. Глави технологічних гігантів відповідали на питання, пов'язані з розслідуванням про використання ними неконкурентних практик. Розслідування комітету показало, що ці компанії зловживають своєю владою.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X