Адепти віддаленої роботи. Українська GitLab потрапила до рейтингу 100 найкращих роботодавців США

26 жовтня 2021, 17:12

Заснована українцем платформа для розробників GitLab потрапила до рейтингу найкращих роботодавців США.

Українська платформа для розробників GitLab потрапила до рейтингу топ-100 найкращих роботодавців США за версією журналу Newsweek та Best Practice Institute.

Створена харків'янином Дмитром Запорожцем компанія посіла 23 місце в рейтингу. Штаб-квартира GitLab знаходиться у Сан-Франциско, проте всі співробітники компанії працюють віддалено. Загалом у GitLab працює 1300 фахівців.

Відео дня

Як зазначає Newsweek, у GitLab є внутрішній воркшоп #IamRemarkable, який вітає та поважає індивідуальність співробітників. Також у компанії є плани кар'єрного зростання та компенсації за спільні робочі місця. GitLab бере участь у програмі рівної оплати праці.

Також у рейтингу опинилася велика IT-компанія EPAM, яка має офіси в Україні. Офіс компанії знаходиться в Пенсільванії, EPAM нарахували 36 400 співробітників.

На першому місці рейтингу виявився популярний стрімінговий сервіс Spotify, на другому – технологічна компанія Dell Technologies. Замкнув топ-3 виробник програмного забезпечення SAP America.

Нагадаємо, що у травні цього року українські компанії Grammarly та GitLab потрапили до списку найкращих роботодавців США за версією журналу Inc. Крім того, українські компанії GitLab та Allset потрапили до рейтингу найкращих роботодавців США за версією Forbes.

GitLab — вебінструмент життєвого циклу DevOps з відкритим вихідним кодом, що представляє систему керування репозиторіями коду для Git з власної вікі, системою відстеження помилок та іншими функціями. Співзасновником компанії є харків'янин Дмитро Запорожець.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо NV
X