«Гинуть невинні люди, щодня». Засновник російського Тінькофф Банку виступив проти війни в Україні

28 лютого, 14:45
Олег Тіньков (Фото:REUTERS/Maxim Shemetov/File Photo)

Олег Тіньков (Фото:REUTERS/Maxim Shemetov/File Photo)

Засновник російського Тінькофф Банку Олег Тіньков виступив проти війни в Україні, заявивши, що загибель безневинних людей «це немислимо і неприпустимо».

Він зазначив, що «на собі, двічі майже опинившись по той бік життя за останні два роки, переконався, наскільки крихке життя».

"І воно у нас єдине! Зараз в Україні гинуть безневинні люди, щодня, це немислимо та неприпустимо! Держави повинні витрачати гроші на лікування людей, дослідження для перемоги над раком, а не на війну. Ми проти цієї війни! - Написав Тіньков в Instagram.

Відео дня

Forbes оцінює статки Тінькова в $4,7 млрд.

Учора один із найбагатших людей Росії, співвласник Альфа Банку Михайло Фрідман, засудив російську агресію проти України. "Я глибоко прив'язаний до українського та російського народів і вважаю нинішній конфлікт трагедією для них обох", - зазначив він. Уродженець Львова Фрідман став першим великим російським бізнесменом, котрий публічно виступив проти війни Росії проти України.

Проти війни виступив також співвласник Русалу Олег Дерипаска. «Мир дуже важливий. Переговори потрібно розпочати якнайшвидше», — зазначив він.

За даними Bloomberg, Європейський союз обговорює запровадження санкцій проти низки найбагатших росіян, а також топ-менеджерів держкомпаній та пропагандистських ЗМІ через вторгнення Росії до України. У списку, з яким ознайомилося агентство, є, зокрема, металургійний магнат Алішер Усманов, власники Альфа-Груп Михайло Фрідман та Петро Авен, а також Олексій Мордашов, який контролює велику сталеливарну компанію Северсталь.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X