Партнер Фрідмана. Російський олігарх Герман Хан повернувся до Москви після 10 років життя в Лондоні - Bloomberg

9 вересня, 09:56
Герман Хан (Фото:Government.ru)

Герман Хан (Фото:Government.ru)

Акціонер Альфа-Груп та співзасновник інвестиційної компанії LetterOne Герман Хан повернувся до Москви після 10 років життя у Британії.

Підсанкційний російський олігарх та співвласник українського Альфа Банку Герман Хан повернувся до Москви після десяти років життя у Лондоні.

Про це пише Bloomberg з посиланням на людей, знайомих із його місцезнаходженням.

Відео дня

Хан переїхав до Москви після того, як передав свою частку в інвестиційній компанії LetterOne непідсанкційному акціонеру. Таким чином він гарантував собі, що близько $2 млрд його статків, які зберігаються за межами Росії, не будуть заморожені.

Ділові партнери Германа Хана, зокрема Михайло Фрідман та Петро Авен, залишаються за кордоном.

За даними Bloomberg Billionaires Index, статки Хана оцінюються в $7,7 млрд.

Більшість свого стану уродженець Києва заробив на продажу частки нафтової компанії ТНК-ВР державної Роснафти. Виручені кошти були використані для створення LetterOne.

Хан почав займатися бізнесом останні роки існування СРСР. Разом із партнерами він продавав електроніку, килими та побутові товари. З цього заняття потім виріс Альфа-Груп - холдинг, який контролює багато їх активів.

Раніше повідомлялося, що Євросоюз обговорює питання зняття санкцій з деяких росіян через їхню причетність до вторгнення Росії в Україну після того, як юристи блоку виявили, що санкції могли бути накладені на слабких підставах.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо НВ
X