Генсек ОПЕК закликав світову спільноту скоротити видобуток нафти

14 грудня 2016, 00:46
Генеральний секретар Організації країн-експортерів нафти (ОПЕК) Мохаммед Баркиндо заявив, що очікує того, що багато країн, які не є членами організації, скоротять рівень видобутку нафти

"Після того, як 11 країн, що не входять в ОПЕК, разом з представниками організації підписали угоду про скорочення обсягів видобутку нафти, ми не завершили нашу роботу. Будемо очікувати приєднання до угоди ще багатьох країн, включаючи США", - заявив Буркиндо.

Відео дня

Він також висловив упевненість, що імплементація угоди пройде без перешкод і у встановлені терміни, передає Sputnik.

Нагадаємо, Росія та ряд інших країн, що не входять у Організацію країн-експортерів нафти (ОПЕК), домовилися скоротити видобуток нафти в 2017 році більш ніж на 600 тис. барелів на добу.

Раніше НВ повідомляло, що країни ОПЕК вперше за 8 років досягли угоди про колективне скорочення видобутку на 1,2 млн барелів на добу. Таким чином середньодобовий видобуток нафти в країнах ОПЕК повинен становити 32,5 млн барелів.

Зокрема, Саудівська Аравія погодилася обмежити видобуток до 10,06 млн барелів на добу з 10,54 млн у жовтні, а РФ погодилася поетапно скоротити видобуток нафти на 300 тис. барелів на добу.

До ОПЕК входять 14 країн: Алжир, Ангола, Венесуела, Габон, Іран, Ірак, Індонезія, Кувейт, Катар, Лівія, Об'єднані Арабські Емірати, Нігерія, Саудівська Аравія та Еквадор.

Показати ще новини
Радіо НВ
X