Генпрокуратура запідозрила Укрзалізницю у фінансуванні тероризму

15 червня 2017, 16:49
Генеральна прокуратура України підозрює чиновників публічного акціонерного товариства Укрзалізниця, а також ряд комерційних підприємств у фінансуванні тероризму

Про це повідомила прес-служба відомства.

"Встановлено, що ряд комерційних підприємств та посадових осіб публічного акціонерного товариства Укрзалізниця організували постачання продукції підприємств, розташованих в "ЛНР"/"ДНР", для потреб ПАТ Укрзалізниця, з виведенням державних коштів шляхом оплати через ряд фіктивних підприємств до бюджетів псевдореспублік", - йдеться в повідомленні.

Відео дня

Крім цього, зазначені особи у співучасті та в інтересах Російської Федерації, являючись представниками російських підприємств (в тому числі, Федеральної Вантажної Компанії, яка перебуває під діючими санкціями України), за сприяння посадових осіб Укрзалізниці вчинили дії по зменшенню тарифів для російських компаній при укладанні договорів транзитних вантажних залізничних перевезень територією України.

Головною військовою прокуратурою Генеральної прокуратури України за матеріалами Департаменту захисту економіки Нацполіціі України здійснюється досудове розслідування у кримінальному провадженні за ознаками кримінального злочину, передбаченого ч. 3 ст. 258-5 КК України (фінансування тероризму).

З метою збору доказів поки проведено 28 одночасних обшуків житла, приміщень підприємств, в тому числі Укрзалізниці. Вилучено документи та готівку. Слідство триває.

Нагадаємо, що раніше Генеральна прокуратура України проводила обшук в будівлі Укрзалізниці для фіксації фактів розкрадання великої суми коштів, що належать компанії.

Показати ще новини
Радіо NV
X