Генпрокуратура отримала доступ до документів про впровадження 4G в Україні

22 червня 2017, 14:21
Суд надав Генеральній прокуратурі України тимчасовий доступ до речей і документів Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв'язку та інформатизації (НКРЗІ), що стосуються впровадження зв'язку 4G

Про це повідомив голова регулятора Олександр Животовський, передає Інтерфакс-Україна.

"Тільки що ми отримали рішення суду за клопотанням Генпрокуратури про надання тимчасового доступу до речей і документів. Наскільки я розумію, це реакція на звернення шановного народного депутата (Борислава - ред.) Берези", - написав він.

Відео дня

За його словами, НКРЗІ готова до співпраці з Генпрокуратурою. Він також запропонував провести публічні слухання на тему впровадження 4G на майданчику парламентського профільного комітету.

Раніше Береза заявив, що методика підрахунку компенсації операторам при здачі частот під 4G, а також передбачувана ціна ліцензій є непрозорою і потребує перевірки Генпрокуратури.

Нагадаємо, що НКРЗІ розраховує, що восени 2017 року буде проведено два тендери на впровадження зв'язку 4G в діапазонах 2600 МГц і 1800 МГц. За підрахунками НКРЗІ початкова вартість частот в діапазоні 2600 МГц складе 2,3 млрд грн, а 1800 МГц - майже 4 млрд грн. Крім того, планується, що покупці виплатять до 25% початкової вартості частот операторам-донорам, якими є Київстар, Vodafone Україна, ММДС Україна.

Нагадаємо, що НКРЗІ прийняла рішення видати на конкурсній або тендерній основі ліцензії на користування радіочастотним ресурсом з використанням радіотехнології мобільного зв'язку четвертого покоління (4G/LTE) в 12 областях, а також Севастополі і Криму.

Раніше НКРЗІ повідомляло, що проведе 4G/LTE-тендер в діапазоні 2,6 ГГц до кінця 2017 року.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X