General Electric знайшла депо для обслуговування локомотивів в Україні

10 серпня 2018, 14:34

Експерти General Electric планують рекомендувати менеджменту Укрзалізниці Мелітопольське локомотивне депо регіональної філії Придніпровська залізниця як основну базу для проведення сервісного обслуговування локомотивів.

Про це повідомили в Укрзалізниці.

Такі висновки співробітники GE зробили після експертизи і огляду депо.

"Представники компанії General Electric вважають, що Мелітопольське локомотивне депо максимально відповідає вимогам компанії до центру по обслуговуванню побудованих для України тепловозів серії ТЕ33АС Тризуб", - йдеться у повідомленні.

Відео дня

В ході візиту в Мелітопольське депо, представники General Electric оглянули виробничі приміщення депо, ознайомилися з технічним оснащенням і можливостями структурного підрозділу, його кадровим потенціалом.

"У депо є прекрасна база. Добре оснащена. Кваліфікований персонал. Скрізь чисто. Приміщення не нові, але їх приводять в порядок і ремонтують", - сказав регіональний директор по сервісу General Electric Павло Семикопенко.

За словами регіонального директора по якості General Electric Газіза Іскакова, технічна експертиза показала, що в депо досить високий рівень механізації і автоматизації виробничих процесів.

Представники General Electric вважають, це дає підстави рекомендувати менеджменту Укрзалізниці Мелітопольське депо як основну базу сервісного обслуговування локомотивів.

Нагадаємо, угода між Укрзалізницею і GE на суму близько $1 млрд передбачає оновлення і модернізацію тягового рухомого складу. На першому етапі планується поставка УЗ 30-ти магістральних тепловозів.

При цьому 10% складових виробництва повинно бути локалізовано в Україні. Згодом локомотиви будуть складатися з не менше 40% українських комплектуючих. Вартість локомотивів - $4,7 млн за кожен. В цілому сума контракту першої партії становить $140 млн.

У липні GE виготовила перший локомотив згідно з рамковою угодою з Укрзалізницею.

Пізніше прем'єр-міністр Володимир Гройсман заявив, що перші локомотиви General Electric розраховують ввести в експлуатацію восени.

8 серпня General Electric Transportation відправила в Україну перший з 30 локомотивів GE TE33AC.

Показати ще новини
Радіо NV
X