General Electric виготовила перший локомотив для України

10 липня 2018, 20:36
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

На заводі у штаті Пенсільванія (США) виготовлений перший локомотив серії GE Evolution відповідно до рамкової угоди між Укрзалізницею і General Electric Transportation.

Про це написав в.о. голови УЗ Євген Кравцов на своє Facebook-сторінці.

За його словами, прибуття першого локомотива GE Evolution в Україні очікується морем вже у серпні, а їх подальше доукомплектування відбуватиметься на Крюківському вагонобудівному заводі.

Відео дня

Відзначається, що це перший з тридцяти локомотивів, які будуть поставлені в Україну. Він буде називатися Тризуб.

"Це дійсно нова якість тягового рухомого складу, якого не мала наша держава, а партія, яку нам поставить General Electric у співпраці з українськими підприємствами, – найбільша в незалежній Україні. Певен, що 30 нових локомотивів – лише початок, і вже найближчими роками ми зможемо оновити весь тяговий рухомий склад компанії", - сказав Кравцов.

Нагадаємо, угода між Укрзалізницею і GE на суму близько $1 млрд передбачає оновлення та модернізацію тягового рухомого складу. На першому етапі планується поставка УЗ 30-ти магістральних тепловозів. При цьому 10% складових виробництва мають бути локалізовані в Україні. Згодом локомотиви будуть складатися з не менш ніж 40% українських комплектуючих. Вартість локомотивів - $4,7 млн ​​за кожен. Загалом сума контракту першої партії становить $140 млн.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X