General Еlectric домовилася про часткове виробництво своїх локомотивів в Україні

5 червня 2018, 13:11

Американська General Electric і український Крюківський вагонобудівний завод (КВБЗ) підписали угоду про 10%-ву локалізацію виробництва 30 локомотивів TE33A серії Evolution, які будуть поставлені Укрзалізниці.

Про це йдеться в прес-релізі GE Global.

"Початок локалізації є важливим кроком для нашої компанії в Україні і безпосереднє залучення місцевих виробників є найважливішим компонентом успіху", - зазначив Девід Кокс, генеральний менеджер GE Transportation з питань поставок і логістики.

Відео дня

У КВБЗ також висловили надію на продовження контракту в 2019 році, як це передбачає чотиристороння угода. Українська компанія розраховує, що її співробітництво з GE "не обмежиться поставками тепловозів", а отримає продовження "у виробництві іншої продукції".

Нагадаємо, угода між Укрзалізницею і GE на суму близько $1 млрд передбачає оновлення і модернізацію тягового рухомого складу. На першому етапі планується поставка УЗ 30-ти магістральних тепловозів. При цьому 10% складових виробництва повинно бути локалізовано в Україні. Згодом локомотиви будуть складатися з не менше 40% українських комплектуючих. Вартість локомотивів - 4,68 млн доларів за кожен. В цілому сума контракту першої партії становить $140 млн.

Показати ще новини
Радіо NV
X