Дзвіночок для Кауфмана. Гендиректору тютюнової компанії повідомлено про підозру в ухиленні від сплати податків на 270 млн грн

16 січня, 18:04
Гендиректора тютюнової компанії звинувачують у ухиленні від сплати податків (Фото:klimkin / pixabay)

Гендиректора тютюнової компанії звинувачують у ухиленні від сплати податків (Фото:klimkin / pixabay)

Гендиректору великої української тютюнової компанії повідомили про підозру у несплаті податків на 270 млн грн.

Правоохоронці повідомили про підозру у несплаті податків на 270 млн грн гендиректора найбільшого в Україні дистриб'ютора тютюнових виробів.

Про це йдеться у заяві Бюро економічної безпеки.

Відео дня

"Детективи Бюро економічної безпеки України здійснюють досудове розслідування за кримінальним провадженням за ознаками ухилення від сплати податків посадовими особами одного з найбільших дистриб'юторів тютюнових виробів в Україні в особливо великих розмірах", - йдеться у заяві БЕБ.

За даними слідства, згадана компанія у 2020—2021 роках оформила документально продаж тютюнових виробів на адресу трьох підприємств із ознаками фіктивності. Загальна вартість підакцизних товарів, що реалізуються, становить 1,17 млрд грн.

Однак у повідомленні БЕБ йдеться, що насправді жодного продажу тютюнових виробів не було.

« Надалі згадані підприємства у податковій звітності документально відобразили реалізацію інших товарів – м'ясної продукції та палива», – йдеться у повідомленні ВЕБ.

Внаслідок такої схеми керівник компанії навмисне ухилився від сплати податку на прибуток та акцизного податку на суму понад 270 млн грн.

Правоохоронці провели низку санкціонованих обшуків офісних та службових приміщень компанії, місць проживання генерального директора та інших осіб компанії.

Найбільшим дистриб'ютором сигарет в Україні є компанія Тедіс, співвласником якої є бізнесмен Борис Кауфман.

На початку грудня НАБУ та САП повідомили про підозру бізнесмена Бориса Кауфмана та екснардепа Олександра Грановського, яких вважають творцями злочинної організації.

Суд відправив Кауфмана до СІЗО з альтернативою застави . 8 грудня він вийшов під заставу у 129 млн грн.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо NV
X