Газпром заздалегідь підписав контракт на будівництво другої нитки газопроводу в обхід України

20 лютого 2017, 19:02
Швейцарська компанія Allseas Group слідом за підписаним у грудні 2016 року контракту на укладання першої нитки морського газопроводу Турецький потік отримала контракт і на другу нитку, передає Інтерфакс-Україна

Як повідомив Газпром, у понеділок в Амстердамі компанія South Stream Transport B. V. уклала з Allseas контракт на будівництво морської ділянки другої нитки газопроводу Турецький потік. Документ підписаний у рамках реалізації опціону, передбаченого контрактом на укладання першої нитки газопроводу, укладеними в 2016 році.

Відео дня

Наголошується, що для укладання по морському дну більше 900 км труб другої нитки газопроводу, також як і для виконання цієї роботи на першій нитці, Allseas буде використовувати найбільше у світі будівельне судно - Pioneering Spirit.

Нагадаємо, що в грудні 2016-го Газпром підписав контракт на будівництво першої морської нитки газопроводу Турецький потік з швейцарської Allseas Group.


Росія і Туреччина 10 жовтня минулого року підписали міжурядову угоду за проектом. Документ передбачає будівництво двох гілок магістрального газопроводу по дну Чорного моря потужністю 15,75 млрд кубометрів газу кожна. Одна нитка передбачена для поставок газу безпосередньо на турецький ринок, інша - для поставок газу транзитом через Туреччину в європейські країни.

Показати ще новини
Радіо NV
X