Газпром задумався про новий маршрут для Північного потоку-2

8 листопада 2017, 14:27
Північний потік-2 (Nord Stream 2) вивчає альтернативний маршрут будівництва магістралі на той випадок, якщо не отримає дозволу від Данії на проходження труби в її водах

Про це повідомив фінансовий директор Nord Stream 2 AG Пол Коркоран, передає Інтерфакс-Україна.

За його словами, що такий варіант буде більшим за термінами і витратами.

Нагадаємо, у кінці вересня Данія і Литва заявили про наміри узгоджувати свою позицію щодо проекту Північний потік-2 (Nord Stream 2) і впливати на Єврокомісію для більш ретельного ставлення до проекту.

Відео дня

Пізніше компанія Nord Stream 2 AG заявила, що пропрацювала альтернативний варіант маршруту газопроводу Північний потік-2 в обхід Данії.

Також раніше повідомлялося, що у листопаді парламент Данії розгляне закон, який дасть уряду право забороняти проекти у датських територіальних водах, мотивуючи це загрозою національній безпеці. Під дію закону може потрапити Північний потік-2.


Північний потік 2 - російський газопровід, який будує компанія Nord Stream 2 AG. Єдиним акціонером останньої є Газпром. Довжина газопроводу складе 1,2 тис. км, а загальна потужність з уже існуючим Північним потоком - 55 млрд куб. м. газу.

Північний потік 2 проляже вздовж газопроводу Північний потік по дну Балтійського моря до німецького міста Грайфсваль, щоб мінімізувати прокачування газу через Україну.

Показати ще новини
Радіо NV
X