Газпром вирішив вивести гроші з України після прохання АМКУ заарештувати кошти

17 травня 2017, 18:39
ПРАТ Газтранзит (Київ), що частково належить російському монополісту Газпром, виплатить своїм акціонерам 209,066 млн грн дивідендів

Про це повідомляє компанія в системі розкриття інформації НКЦПФР, передає Інтерфакс-Україна.

Відповідне рішення акціонери Газтранзиту прийняли на зборах 28 квітня.

Відео дня

Нагадаємо, що Антимонопольний комітет України 11 квітня 2017 року направив до Державної виконавчої служби заяву про відкриття виконавчого провадження по примусовому стягненню з Газпрому штрафу на 172 млрд грн (близько $6,5 млрд – НВ Бізнес).

При цьому глава АМКУ Юрій Терентьєв у коментарі окремо зазначив, що Газпром є співзасновником ПРАТ Газтранзит, якому належить будинок в Києві (по вул. Січових стрільців, 26-в), а також інші активи.

АМКУ просить накласти арешт на майно та кошти Газпрому і заборонити їх відчуження.

Нагадаємо, що Вищий господарський суд відхилив касаційну скаргу компанії Газпром на рішення про стягнення з нього штрафу та пені, накладених Антимонопольним комітетом, в загальному розмірі 172 млрд гривень за зловживання монопольним становищем на ринку транзиту природного газу через Україну.

Пізніше Державна виконавча служба відкрила провадження про стягнення штрафу Антимонопольного комітету в розмірі 172 млрд грн з ПАТ Газпром і арешту його майна на території країни.


Акціонерами Газтранзит є російський Газпром, НАК Нафтогаз України (їм належить по 40,2% акцій) і турецька компанія Турусгаз (контролює 19,6% підприємства).

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X