Газпром вимагає від України гарантій щодо обсягів закупівель газу в першому кварталі 2016 року

4 грудня 2015, 17:08
Російська компанія Газпром запросила у НАК Нафтогаз України гарантійний лист щодо обсягу закупівель газу до кінця березня

Про це повідомляє Інтерфакс-Україна з посиланням на повідомлення Газпрому.

У повідомленні йдеться, що російська сторона, яка запросила на четвертий квартал ціну на $20 вища європейського спота, не чекає повернення поставок в Україну до кінця року. У той же час Газпром сподівається, що в першому кварталі 2016 року сторони знайдуть компромісне рішення щодо ціни на російський газ і відновлять постачання газу в Україну.

Відео дня

"НАК Нафтогаз України має намір звернутися до російської сторони з проханням про надання знижки до ціни на перший квартал 2016 року. У свою чергу, Газпром запросив у НАК Нафтогаз України гарантійний лист за обсягом закупівель до кінця березня", - повідомляє Газпром.

Нагадаємо, раніше глава НАК Нафтогаз України Андрій Коболєв заявив, що Україна буде закуповувати газ у російського газового монополіста Газпром в першому кварталі 2016 року тільки в тому випадку, якщо на нього буде приваблива ціна. Раніше Коболєв заявляв, що Україна в 2016 році зможе обійтися без закупівель російського газу.

Показати ще новини
Радіо NV
X