Газпром відповів на заяву про плани почати в Європі цінову війну

4 лютого 2016, 15:45
Заступник голови правління Газпрому Олександр Медведєв заявив, що російський газовий монополіст нібито не планує розв'язувати цінову війну в Європі

Про це він сказав, коментуючи повідомлення Financial Times про те, що компанія може збити ціни на європейському газовому ринку до рівня, при якому поставляти в країни ЄС скраплений природний газ (СПГ) з США буде просто невигідно, передає РБК.

Відео дня

"В довгострокових контрактах немає дисконту цін, є встановлення нового рівня цін за формулою відповідно до ситуації на ринку. Інший обсяг нашого експорту опосередковано пов'язаний з ціноутворенням на газових хабах в певних коридорах. Щодо цих цін ніяких дисконтів ми не застосовували і застосовувати не будемо", - запевнив Медведєв.

Нагадаємо, раніше Financial Times повідомила, що інвестори на енергетичному ринку побоюються, що російський Газпром почне цінову війну на європейському газовому ринку через перспективи нарощування поставок зрідженого газу з США.

Як говориться в матеріалі, багатьом може здатися, що цінова війна - останнє, що потрібно Росії після падіння цін на нафту, проте аналітики вважають, що така стратегія може бути економічно раціональною для Газпрому.

Показати ще новини
Радіо NV
X