Газпром програв суд українському Нафтогазу

0 коментувати
Штрафні санкції компанії Газпром збут Україна нараховані за несвоєчасні розрахунки за постачання Нафтогазом України на початку 2014 року природного газу

Штрафні санкції компанії Газпром збут Україна нараховані за несвоєчасні розрахунки за постачання Нафтогазом України на початку 2014 року природного газу

Господарський суд міста Києва зобов'язав дочірню компанію російського газового монополіста Газпром – Газпром збут Україна – виплатити Нафтогазу України 1,395 млн гривень

Відповідне рішення від 12 вересня 2016 року оприлюднено в єдиному державному реєстрі судових рішень.

Штрафні санкції компанії Газпром збут Україна нараховані за несвоєчасні розрахунки за постачання Нафтогазом України на початку 2014 року природного газу для подальшої реалізації промисловим споживачам України.

"Позивач (Нафтогаз – НВ Бізнес), на виконання умов договорів, в період з 01.01.2014 року по 31.07.2016 року, передав відповідачу (Газпром збут Україна – НВ) імпортований природний газ на загальну суму 135   286   475,20 грн., що підтверджується підписаними сторонами актами приймання-передачі природного газу (копії наявні у матеріалах справи). Відповідач, в свою чергу, за отриманий природний газ розрахувався повністю, на суму 135   286   475,20, проте із порушенням строків оплати, визначених сторонами у договорі", – йдеться в документі.

У зв'язку з порушенням строків оплати, Нафтогаз 12 серпня 2016 року подав до суду позов з вимогою виплати штрафних санкцій.

Представники Газпром збут Україна в суд не з'явилися і заперечення на позов не надали.

Десятирічний договір на продаж імпортованого у російського Газпрому газу за контрактом від 2009 року для подальшого перепродажу промисловим споживачам України був укладений між Нафтогазом України (продавець) і Газпром збут Україна (покупець) 11 лютого 2009 року.

Згідно з договором, щорічно Нафтогаз повинен був продавати Газпром збут Україна 25% від загального обсягу реалізації імпортованого газу промисловим споживачам України.


Газпром збут Україна – 100% дочірнє підприємство російського Газпрому. Компанія створена в рамках реалізації угоди між Газпромом і Нафтогазом України про розвиток відносин у газовій сфері від 12 березня 2008 року для поставок природного газу українським промисловим споживачам.

Хочете знати не тільки новини, а й що за ними криється?

Читайте журнал Новое Время онлайн.
Передплатіть зараз

Читайте 3 місяці за 59 грн

Читайте термінові новини та найцікавіші історії у Viber та Telegram Нового Времени.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Компанії/Ринки ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: