Газпром продав лише третину запланованих обсягів газу на аукціоні

11 вересня 2015, 06:31
За підсумками першого в історії газового аукціону Газпром експорт зміг продати лише один мільярд кубометрів газу із запропонованих 3,2 мільярдів


Повідомляється, що причиною стала занадто висока ціна, встановлена російським монополістом.

У торгах брали участь 39 гравців. Запропонований газ буде поставлятися по трубопроводу Північний потік протягом 2015-2016 років, - передає ТСН.

Відео дня

Нагадаємо, прем'єр-міністр Словаччини Роберт Фіцо виступив категорично проти будівництва газопроводу Північний потік і побачив передумови для збільшення обсягу реверсу газу для потреб Києва.

Зокрема, Фіцо різко розкритикував угоду між Газпромом та європейськими енергокомпаніями по газопроводу Північний потік -2.

Крім того, прем'єр Словаччини зазначив, що домовився зі своїм українським колегою Арсенієм Яценюком про необхідність того, щоб в таких переговорах брали участь представники Європейської комісії.

У червні 2015 року Газпром прийшов до згоди з європейськими партнерами Shell, OMV і E. ON про нарощування пропускної здатності трансбалтійського Північного потоку. Для цього консорціум має намір побудувати ще дві нитки магістралі, збільшивши таким чином її загальну потужність до 110 млрд кубометрів на рік.

У свою чергу, президент Польщі Анджей Дуда назвав егоїзмом поведінку Німеччини, яка останнім часом відновила зусилля в справі підписання угоди з Москвою щодо будівництва газопроводу Nord stream-2.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X