Газпром попросив у Європи дозвіл на будівництво газопроводу в обхід України

16 вересня 2016, 19:58
Швейцарська компанія Nord Stream 2 AG, яка належить російському Газпрому, подала уряду Швеції заявку на отримання дозволу на будівництво Північного потоку-2

Про це повідомили в прес-службі компанії.

"Заявка, включаючи детальний технічний опис, комплексну екологічну оцінку (ОВНС) і карти, була подана в Міністерство з питань підприємництва та інновацій, яке відповідає за документацію", – йдеться в повідомленні.

Відео дня

Виконавчий директор Nord Stream 2 AG Маттіас Варніг назвав це початком "масштабного процесу отримання національних дозволів".

Відзначається, що Швеція є першою країною, в яку подали заявку на будівництво газопроводу Північний потік-2. Подача заявок в інших чотирьох країнах – Росія, Фінляндія, Данія та Німеччина – запланована на початок 2017 року.

Нагадаємо, в липні 2016-го антимонопольний комітет Польщі UOKiK відмовив у погодженні будівництва Північного потоку-2, пояснивши, що це може призвести до суттєвого обмеження конкуренції. Але пізніше Газпром і п'ять його європейських партнерів (Shell, OMV, ENGIE, Uniper і Wintershall) відкликали заявку на створення спільного підприємства по Північному потоку-2.

Раніше повідомлялося, що в Газпромі оцінили витрати на Північний потік-2, які вже склали близько €400 млн, а до кінця року вони зростуть до € 600-700 млн.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X