Газпром через суд оскаржив штраф польського регулятора на $57 млн

31 серпня 2020, 13:44
Газпром оскаржить штраф польського антимонопольного органу UOKiK на $ 57 млн через суд.

Російський Газпром 24 серпня цього року подав апеляцію компетентний суд Польщі і штраф польської влади у справі проєкту Північний потік-2. Про це повідомляє Інтерфакс.

Відео дня

Йдеться про штраф польського антимонопольного органу UOKiK на 213 млн злотих (близько57 млн) через відсутність співпраці з боку Газпрому під час антимонопольного розслідування в справі будівництва газопроводу Північний потік-2.

У російській компанії заявили, що UOKiK в ході ініційованого проти проєкту Північний потік 2 антимонопольного розслідування запросив у Газпрому інформацію, непов'язану з предметом розслідування.

Відзначається, що UOKiK фактично заблокував створення спільного підприємства для будівництва Північного потоку 2. В результаті газопровід будує 100%  дочірня компанія Газпрому Nord Stream 2 AG, а європейські партнери фінансують проєкт як кредитори.

Щодо штрафу на адресу Газпрому на $ 57 млн польський регулятор повідомив на початку серпня цього року.

Нагадаємо, що Північний потік-2 не будується з грудня 2019 року через американських санкцій . У Газпромі заявляли, що побудований на 94% газопровід буде добудований російською стороною. У липні Датське енергетичне агентство (DEA) дозволило Nord Stream 2 прокладати труби з використанням судів зі звичайною (якірної) системою позиціонування .

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо НВ
X