Газпром може списувати збитки за рахунок поставок у Донбас - Нафтогаз

16 серпня 2016, 13:38
Компанія Нафтогаз України заявила, що буде платити Газпрому лише за замовлені та отримані поставки газу, передає Інтерфакс-Україна

Паливо, яке російська компанія декларує як постачання газу на тимчасово окуповані території Донецької і Луганської областей, Газпром може використовувати для списання своїх збитків, вважає українська сторона.

Відео дня

"Газпром відзвітував про постачання в Україну 1,2 млрд куб. м газу за перше півріччя. Схоже, менеджери Газпрому знайшли ідеальну можливість для списання збитків. Адже можна намалювати будь-яку цифру поставок, якщо вони не контролюються приймаючою стороною", – повідомили в Нафтогазі.

У компанії заявили, що не будуть платити за газ, який не замовляли і не приймали.

Раніше Газпром оцінив свої вимоги до Нафтогазу за поставки в окуповані райони Донецької і Луганської області на суму в $600 млн.

Нагадаємо, що російська сторона заявляла, що в рамках розглядів у Стокгольмському суді, які проходять після взаємних позовів з боку Росії і компанії Нафтогаз України, хоче включити в загальну суму вимог заборгованість за газ, поставлений на окуповані території Донбасу.

Україна відреагувала на ці заяви і заявила, що не купує паливо з листопада 2015 року. До цього компанія імпортувала газ виключно через пункти входу до ГТС на підконтрольній території Україні.

Показати ще новини
Радіо NV
X