Газпром буде вимагати від України сплатити поставки газу на окуповані території Донбасу

17 травня 2016, 00:12
Російська держкорпорація Газпром у рамках справи у Стокгольмському суді, яка розглядається після взаємних позовів із боку РФ і компанії Нафтогаз України, хоче включити в загальну суму вимог заборгованість за газ, поставлений на окуповані території Донбасу


Загальна сума позову російського газового монополіста на сьогоднішній день становить 31,75 мільярдів доларів, включаючи приблизно 700 мільйонів доларів, нараховані за постачання газу бойовикам у Донбасі, передає Інтерфакс-Україна.

Відео дня

Також, у Газпромі повідомили, що розгляд справи в Арбітражному інституті Торгової палати Стокгольма не завершиться в червні 2016 року. На прийняття рішення, за даними російської компанії, буде потрібно додаткові півроку.

У той же час, очікується, що рішення в суперечці з транзитним контрактом між Газпромом і Нафтогаз України буде оголошено вчасно.

Нагадаємо, в Стокгольмському суді триває процес за взаємними позовами один до одного українського Нафтогазу та російського Газпрому на загальну суму понад 50 млрд доларів.

Також повідомлялося, що Нафтогаз за допомогою американської компанії має намір судитися щодо своїх активів у Криму.

Показати ще новини
Радіо NV
X