Газовий ультиматум. Укрнафті пропонують відмовитися від свого газу

29 серпня 2016, 16:43
Нафтогаз України пропонує Укрнафті відмовитися від стягнення з Укртрансгазу 2 млрд куб. м., видобутого в 2006-2012 роках

Про це повідомляла прес-служба Укрнафти.

Згідно з повідомленням, загальні збори акціонерів заплановано на 15 вересня 2016 року. Основним пунктом порядку денного буде ініціювання процесу фінансового оздоровлення компанії.

Відео дня

"Однак, згідно з пропозиціями Нафтогаз України, питання введення процедури досудової санації буде розглядатися тільки за умови припинення дій по стягненню природного газу Укрнафта 2006-2012 рр. видобутку або його вартості на території України", – йдеться в повідомленні.

За словами голови правління Укрнафти Марка Роллінса, задоволення цих пропозицій призведе до неможливості для Укрнафти користуватися своїм майном, право на яке доведено рішеннями судів вищих інстанцій.

"Нас засмучує такий підхід, тому що він наражає на небезпеку весь процес фінансового оздоровлення компанії, і не є на користь Укрнафти", – пояснив він.

Нагадаємо, що Окружний адміністративний суд Києва зобов'язав Державну фіскальну службу України прийняти 2 млрд. куб. м природного газу, який видобули у 2006 році як податкову заставу від Укрнафти.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X