Газопровід Союз повністю відновив роботу в Україні

18 липня 2017, 14:20
Газопровід Союз почав працювати на повну потужність після планових ремонтних робіт

"Постійні планово-профілактичні ремонтні роботи на транзитних магістральних газопроводах роблять нашу ГТС надійної і прогнозованою для партнерів. Очікуємо збільшення обсягу транзиту на 20%", - говориться в повідомленні НАК на Facebook.

Відео дня

З 11 по 13 липня 2017 року оператор української ГТС проводив шостий в поточному році комплекс планово-профілактичних і ремонтних робіт (ППР) на транзитних магістральних газопроводах. Цей комплекс включав проведення ППР по газопроводу Союз, а також передбачав виконання вогневих робіт з приєднанням технологічної перемички між виходом компресорної станції Задніпровська і Кременчук.

Нагадаємо, що в зв'язку з ремонтом було погоджено відключення ділянки магістрального газопроводу Союз і зниження обсягу транзиту російського газу через територію України. На період проведення робіт прийом природного газу в українську ГТС з РФ обмежувався до 230 млн куб. м на добу (через ГВС Суджа), а транспортування блакитного палива до європейських країн (через ГВС Берегово, Теково, Ужгород) - до 220 млн куб. м на добу.

Нагадаємо, транзит російського природного газу через газотранспортну систему (ГТС) України з початку другої декади липня впав на 24,7%.

Показати ще новини
Радіо НВ
X