Бізнесмен Фукс оскаржить санкції РНБО

18 червня 2021, 19:52

Бізнесмен Павло Фукс має намір оскаржити через суд введені в його відношенні санкції РНБО .

Український бізнесмен Павло Фукс має намір через суд оскаржити накладені на нього санкції Ради безпеки і оборони України. Про це він заявив в ефірі телеканалу Україна 24.

Відео дня

«Я буду боротися за своє ім'я і подам до суду на це рішення», — заявив Фукс.

Бізнесмен підкреслив, що є громадянином України і платить податки, за які, в тому числі утримується і українська армія. Він додав, що «не має відношення до тих компаній, про які говорив Данілов».

Рішення про введення санкцій РНБО бізнесмен Фукс пов’язав з колишньою приналежністю Олексія Данілова до партії Яблуко.

«Лідер цієї партії - Бродський (український бізнесмен Михайло Бродський — ред.). Це помста Данілова мені особисто », — заявив Фукс.

Між Павлом Фуксом і Михайлом Бродським кілька років тягнеться бізнес-конфлікт. У той же час бізнесмен підкреслив, що не має наміру залишати Україну.

«Це моя країна, я родом звідси і буду тут жити», — заявив Фукс.

Нагадаємо, увечері 18 червня Рада назбезпеки і оборони України ввела санкції стосовно бізнесмена Павла Фукса і олігарха Дмитра Фірташа. За словами секретаря РНБО, Фукс потрапив під санкції через нібито незаконного отримання ліцензій на видобуток корисних копалин в Україні та «ситуації з Голден Деррік».

У січні цього року в інтерв'ю Радіо НВ Фукс заявляв, що хоч і цікавився можливістю покупки ліцензій на видобуток вуглеводнів у ТОВ Іст Юроуп Петролеум (раніше — Голден Деррік), але відмовився від цієї ідеї.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо НВ
X