CEO йде у відставку. FTX подала заяву на банкрутство

11 листопада 2022, 18:20
Справа про банкрутство дозволяє компанії продовжувати роботу, поки вона розробляє план виплат кредиторам (Фото:facebook.com/ftx.official)

Справа про банкрутство дозволяє компанії продовжувати роботу, поки вона розробляє план виплат кредиторам (Фото:facebook.com/ftx.official)

Криптобіржа FTX подала заяву на банкрутство у Делавері, що зупинило її швидкий крах. CEO компанії Сем Банкман-Фрід залишає посаду.

Як повідомляє компанія, заяву про захист від кредиторів за розділом 11 (Chapter 11) Кодексу США про банкрутство подали FTX.com, FTX US і пов’язана з ними трейдингова компанія Alameda Research Банкмана-Фріда. Справа про банкрутство дозволяє компанії продовжувати роботу, поки вона розробляє план виплат кредиторам.

Відео дня

Новим CEO компанії став Джон Дж. Рей III.

На початку листопада цього року на Coindesk вийшов матеріал, який показував непростий зв’язок між двома проєктами СЕО FTX Сема Бакмана-Фріда — FTX та трейдинговою компанією Alameda Research. Понад 40% із $14 млрд в Alameda Research — це криптовалюта FTT, яка належить FTX.

Небезпека такої схеми в тому, що у разі потужного скидання FTT ціна криптовалюти почне різко падати, що може призвести до проблем і Alameda, і FTX.

Згодом з’явилася інформація, що біржа Binance може поглинути FTX через проблеми останньої з ліквідністю. Однак згодом Binance відмовилася від FTX.

Редактор: Марія Ївженко
Показати ще новини
Радіо NV
X