Французький виробник електровозів допоможе Укрзалізниці оновити парк локомотивів

19 вересня 2018, 17:40

Укрзалізниця підписала меморандум про співпрацю з одним з найбільших світових виробників залізничної тяги, французькою компанією Alstom.

Про це повідомив в.о. глави правління Укрзалізниці Євген Кравцов на своїй Facebook-сторінці.

"Наша стратегічна мета – оновлення парку локомотивів. На сьогодні ми вже маємо стратегічного партнера у поставці тепловозів. І тому активно вивчаємо можливості ефективної співпраці щодо оновлення парку електровозів", – написав він.

Відео дня

За словами Кравцова, співпраця з Alstom є "вкрай важливою", оскільки компанія має значний досвід у виготовленні електровозів саме для колії 1 520 мм.

"Обов’язковою і принциповою умовою під час співпраці є максимальна локалізація в Україні", – підкреслив керівник Укрзалізниці.

Кравцов вважає, що вітчизняні підприємства мають достатньо потужностей та досвіду для виробництва та обслуговування нових локомотивів.

Він також зазначив, що на сьогодні в Україні електрифіковано практично 47 % колій, проте є завдання протягом двох років довести обсяг електрифікованих дільниць до 54%.


Alstom - один зі світових лідерів (поряд з Siemens і Bombardier) у виробництві енергетичного устаткування і залізничного транспорту. Виручка компанії в 2016-2017 фінроці склала €7,3 млрд. Alstom працює в більш ніж 60 країнах, чисельність її персоналу перевищує 32,8 тис. осіб.


Укрзалізниця була перетворена на акціонерну компанію в грудні 2015 року. За підсумками 2017 року компанія отримала 100 млн грн прибутку.

До складу Укрзалізниці входять Донецька, Львівська, Одеська, Південна, Південно-Західна і Придніпровська залізниці, а також інші підприємства і організації єдиного виробничо-технологічного комплексу, що забезпечують перевезення вантажів і пасажирів.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X