Французький транспортний гігант зібрався запропонувати Укрзалізниці свої локомотиви

12 листопада 2018, 13:07

Французька Alstom готова в найближчі тижні представити Укрзалізниці пропозицію щодо оновлення електровозного парку. Вона буде включати не тільки локомотиви - як вантажні, так і пасажирські, - але і програму локалізації з поетапним збільшенням її рівня, а також її фінансування.

Про це повідомив старший віце-президент представництва Alstom в Європі Жан Лука Ербаччі, передає прес-служба Укрзалізниці.

"Компанія Alstom планує запропонувати Укрзалізниці локомотиви Prima T8, які можуть тягнути до 9000 тонн і рухатися зі швидкістю 120 км/год. Вони адаптовані до суворих зимових умов і екстремально низьких температур. Крім того, Укрзалізниці будуть запропоновані локомотиви Prima M4 BoBo для пасажирських перевезень", - йдеться в повідомленні УЗ.

Відео дня

Зараз профільна група Alstom працює з Міністерством фінансів Франції і кредитними організаціями з питань фінансування.

Нагадаємо, Alstom і Укрзалізниця підписали меморандум про взаєморозуміння у вересні 2018 року. Раніше французька компанія 1 липня цього року відкрила своє представництво в Києві.

Експлуатаційний парк електровозів Укрзалізниці становить близько 800 одиниць. Їх середній вік - 39,2 року, зношення - 92%.

За словами керівника Укрзалізниці Євгена Кравцова, нагальні потреби перевізника - не менш ніж 200 електровозів протягом наступних 7 років і до 500 нових електровозів до 2029 року. Ключовою вимогою до виробників є локалізація виробництва в Україні.


Alstom - один зі світових лідерів (разом з Siemens і Bombardier) у виробництві енергетичного устаткування і залізничного транспорту. Виручка компанії в 2016-2017 фінроці становить €7,3 млрд. Alstom працює в більш ніж 60 країнах, чисельність її персоналу перевищує 32,8 тис. осіб.

Показати ще новини
Радіо NV
X