Французький транспортний гігант збирається поставити в Україну сотні локомотивів

27 червня 2018, 17:04

Французька компанія-виробник рухомого складу та інфраструктури Alstom розробляють проект з виробництва електровозів для України і Грузії з загальним ринком в 350 локомотивів.

Про це розповів заступник гендиректора-директор по роботі з клієнтами Електровозосборочного заводу (ЕКЗ) Alstom в Астані Андрій Єршов, передає ЦТС.

Зазначається, що 45 з 350 локомотивів будуть виготовлені для Грузії, інші - для України до 2025 року.

Відео дня

"Про фіксовані плани важко говорити, оскільки в Україні поки що офіційно ніяких тендерів не оголошено. Ми хочемо брати участь в розвитку залізничної галузі України, безумовно, але ми будемо дивитися на готовність України вкладати кошти в оновлення свого рухомого складу. Для Грузії - 45 локомотивів, все інше - для України. В Україні є величезна потреба, оскільки це друга за величиною після Росії на території колишнього СРСР мережа залізниць", - зазначив Єршов.

Нагадаємо, раніше керуючий директор кластера Західної і Центральної Азії в Alstom Бернард Пелль заявляв, що компанія веде переговори з Укрзалізницею, і в найближчі 5 років хоче поставити близько 210 локомотивів чотирьох різних типів.

Крім того, він зазначив, що Alstom планує протягом декількох місяців відкрити представництво в Україні, зокрема офіс в Києві.


Alstom - один зі світових лідерів (поряд з Siemens і Bombardier) у виробництві енергетичного устаткування і залізничного транспорту. Виручка компанії в 2016-2017 фінроці склала €7,3 млрд. Alstom працює у більш ніж 60 країнах, чисельність її персоналу перевищує 32,8 тис. осіб.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X