Французький транспортний гігант задумався про збірку локомотивів в Україні

6 липня 2018, 12:57

Французька компанія-виробник рухомого складу та інфраструктури Alstom розгляне можливість складання локомотивів в Україні в найближчі 10-15 років.

Про це заявив керуючий директор кластера Західної і Центральної Азії Alstom Бернард Пелль в інтерв'ю ЦТС.

"Виробництво локомотивів в Україні не почнеться завтра, адже ми говоримо про планування на найближчі 10-15 років. Звичайно, якщо фінансування дозволить, ми розглянемо можливість складання локомотивів в Україні. Не можна відкидати таку ймовірність. Також багато буде залежати від того, з якої країни буде здійснюватися фінансування", - сказав Пелль.

Відео дня

Крім того, компанія розглядає можливість виробництва деяких комплектуючих в Україні. "Але на цьому етапі ми не в змозі дати детальну інформацію про те, якого типу і в якому обсязі, оскільки нам ще належить вибрати партнера", - заявив Пелль.

Він також додав, що компанія може надати Україні локомотив для тестування.


Alstom - один зі світових лідерів (разом із Siemens і Bombardier) у виробництві енергетичного устаткування і залізничного транспорту. Виручка компанії в 2016-2017 фінроці становила €7,3 млрд. Alstom працює у більш ніж 60 країнах, чисельність її персоналу перевищує 32,8 тис. осіб.


Нагадаємо, раніше керуючий директор кластера Західної і Центральної Азії в Alstom Бернард Пелль заявляв, що компанія веде переговори з Укрзалізницею, і у найближчі 5 років хоче поставити близько 210 локомотивів чотирьох різних типів.

Також повідомлялося, що Alstom розробляє проект з виробництва електровозів для України і Грузії з загальним ринком в 350 локомотивів.

Крім того, Alstom планує протягом декількох місяців відкрити представництво в Україні, зокрема офіс в Києві.

Показати ще новини
Радіо NV
X